Domovská stránka - Made of Metal

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


VÍCE O KAPELÁCH
-


-

-
VIDEO DNE:


POZOR!!! Vstupenky "Červnové edice" můžete zakoupit v našem  Shopu. Cena této edice je pouze do konce června  1100,- Kč/ks.

MADE OF METAL POKRAČUJE V PLNĚNÍ VAŠICH PŘÁNÍ!

Někteří z vás projevili zájem o zakoupení jednodenních vstupenek na MOM 2014. Určitě jste si všimli, že jsme původně takovou edici lístků pro letošní ročník nezamýšleli. Nakonec jste nás ale zase přesvědčili. Upravili jsme tedy připravovaný organizační systém tak, aby mohla být vydána alespoň omezená edice jednodenních vstupenek. Počínaje dnešním dnem nabízíme pouze v našem shopu shop.madeofmetal.cz limitovanou edici 100 ks těchto vstupenek za cenu 650 Kč/lístek. Do poznámky v objednávce uveďte den, kdy chcete jednodenní vstupenku využít. Těšíme se na vás všechny na MOM 2014!


FESTIVALOVÉ NOVINKY:

THERION včera na Sweden Rock Festival představili novou zpěvačku, kterou se stala vynikající operní sopranistka Sandra Laureano (alias Sandra Plamenats)! Na tuto půvabnou divu se můžete těšit na festivalu MADE OF METAL, kde vystoupí s legendárními THERION teprve potřetí v historii kapely.


KTERÁ KAPELA, KTERÝ DEN!

Máme tady slibovaný rozpis obou pódií. Pořadí kapel už je také pravděpodobně konečné, přesné časy by měly být zveřejněny během června po konečných dohodách s kapelami i techniky!
Pro plnou velikost rozpisu navštivte
http://www.madeofmetal.cz/kapely.html


Je nám velkou ctí představit vám kapely, které vás čekají na MADE OF METAL 2014 !


Kapela THERION přijede na MOM 2014 předvést epickou show, která vtáhne posluchače do světa mytologie, magie a okultismu za zvuku velkolepých symfonických orchestrací a sborů.  Tato švédská kapela, která oslavila již své 25. výročí ve světě metalové hudby, je tak nejen právoplatným zakladatelem symfonického metalu, ale také vlastním živým hudebním organismem, který přijímá v hudební tvorbě nové výzvy a podílí se na mnohých výjimečných projektech.  Nenechte si tedy ujít příležitost vidět strhující živé vystoupení THERION na MOM 2014!

Kapela na kterou se velmi těšíme, jsou folkmetaloví ENSIFERUM Tato finská kapela patří ke světové špičce ve svém žánru a také k ostříleným bardům velkých festivalů. Jsme proto velmi rádi, že zavítají i na MADE OF METAL 2014.

Připravte se na epickou jízdu v podání LUCA TURILLIS RHAPSODY, kteří se představí na MADE OF METAL 2014 v roli jednoho z headlinerů.  Je nám ctí, že můžeme oficiálně oznámit tuto italskou skupinu, jejíž hudba je trefně nazývána filmovým metalem. Ve skladbách se setkáte mimo klasický powermetalových postupů, také s pompézní orchestrací a sbory. Kapela sama tvrdí, že připravuje pro fanoušky nejen hudební, ale také vizuální zážitek. Těšit se tak můžete na mistrovskou show plnou speciálních efektů, která vás přenese do jiného světa.

Jsme rádi, že se všichni těšíte na oznámení další velké kapely pro MADE OF METAL 2014, proto dnes oficiálně potvrzujeme jednu skutečně velkou bandu co do zajímavosti, množství fanoušků i počtu hudebníků na scéně! Je nám ctí přivítat na MOM 2014 německou skupinu HAGGARD, která přijala naše pozvání a na svůj návrat do České republiky se velmi těší. HAGGARD ve své hudbě kombinují tradiční rockové nástroje s epickými orchestracemi, deathmetalový i operní zpěv a to vše s energií, která dokázala strhnout diváky také na Wacken Open Air (hned ve dvou ročnících) nebo letošních 70000 Tons of Metal v Miami. Neváhejte a užijte si na MOM 2014 tento epický metalový orchestr, který vám představí příběhy dobra a zla ve fantasy světě Ithiria.

Máme tady poslední kapelu pro letošní MADE OF METAL. Přivítejme norskou skupinu SIRENIA, která vznikla v roce 2001 pod taktovkou Mortena Velanda. Po více než deseti letech svého působení má na svém kontě 6 alb, příznivé hodnocení kritiků po celém světě a umístění na předních příčkách evropských hudebních žebříčků. Kromě koncertních šňůr se kapela zúčastnila také mnoha velkých evropských festivalů. Věříme tedy, že si nenecháte ujít tyto skvělé symfoniky v čele s krásnou zpěvačkou Ailyn.

Je nám ctí představit další velké jméno pro festival MADE OF METAL 2014! Upozorňujeme však, že už jen přečtení názvu této kapely ve vás může vyvolat chuť na pivo a touhu vypravit se na plavbu po oceánech. Oficiálně tedy potvrzujeme ALESTORM - mořské vlky, kteří přijedou na MOM 2014 představit svoji novou desku, jejíž vydání se chystá na léto. Tato skotská banda slibuje kromě pravé pirátské power/folk metalové hudby také divokou show, díky níž se proslavila po celém světě.

Další potvrzenou kapelou jsou švédští  AMARANTHE. Těšte se na sympatickou zpěvačku Elize Ryd, která hostovala při nahrávání singlu Sacrimony (Angel Of Afterlife) s kapelou Kamelot, s nimiž si zahrála také v klipu a dostala tak skupinu AMARANTHE do podvědomí mnohých fanoušků.

Dalšími oznámenými jsou LEAVES' EYES, norsko-německá kapela, která se vrací do České republiky, aby představila své nové dílo Symhonies of the Night. Toto album, které je již pátou deskou kapely, vyšlo na podzim roku 2013 a je výborně přijato kritiky i fanoušky především pro bohatost hudebních motivů a postupů. Nechte se zatáhnout do příběhů o statečných hrdinkách dávných dob, které bude Liv Kristine vyprávět na MOM 2014.

Oficiální plakát MOM 2014
Lístky je možné zakoupit také v sítiPromo video MOM 2014
Partneři:  


 


  


 

 


   Mediální partneři:


- 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky