LT Rhapsody - Made of Metal

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:
Průkopníci „filmového metalu“!Když v roce 2011 vyhlásila kapela Rhapsody Of Fire rozpad, zachvělo se srdce nejednoho fanouška. Rozdělení kapely se však neslo v přátelském duchu. Po společných patnácti letech a deseti albech této ságy se zakladatelé kapely Luca Turilli a Alex Staropoli rozhodli jít každý svou hudební cestou. Vznikají tak dvě úžasné kapely a my máme tu čest vám na MOM 2014 představit LUCA TURILLIS RHAPSODY, jejichž oficiální vznik je tedy datován do roku 2011. K nové Turilliho sestavě se z původní kapely přidali také baskytarista Patrice Guers a kytarista Dominique Leurquin. Novým zpěvákem RHAPSODY se stal Alessandro Conti, skutečný hlasový virtuos vycházející ze stejné školy jako legendární Luciano Pavarotti. Za bicí v této formaci usedl Alex Landenburg (Annihilator, Stratovarius).
První deska RHAPSODY  s názvem Ascending to Infinity vyšla v roce 2012 a právem si zaslouží označení filmový metal. Hlavním tvůrcem motivů této desky je samotný Luca Turilli, který tvrdí že v písních odrazil nejen svou lásku k pompézní filmové hudbě, orchestrálním skladbám a bohatým vokálům, ale také svoji vlastní duši, která je prý  jedinečným podpisem u každé z písní.
LUCA TURILLI
S RHAPSODY tedy slibují show, která nebude jen hudebním, ale také vizuálním zážitkem Podle slov kytaristy Dominiqua Leurquina kapela svým fanouškům připravuje nezapomenutelnou a zázračnou hudebně-filmovou noc.

https://www.facebook.com/ltrhapsody

http://www.ltrhapsody.com/

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky