Kemp - Made of Metal

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Historie > MOM 2014

Kemp:

Pobyt ve festivalovém kempu bude umožněn pouze návštěvníkům festivalu, tedy návštěvníkům s platným identifikačním páskem.

Kemp se nachází v těsné blízkosti areálu a bude otevřen od čtvrtka 14. 8., 12:00 hodin do pondělí 18. 8., 12:00 hodin.

Prostor kempu bude rozdělen na dvě části. V první části se bude nacházet prodejna smíšeného zboží ENAPO, kde návštěvníci najdou všechny základní potraviny včetně čerstvého pečiva, pivní stan Zámeckého pivovaru Břeclav a klidová zatravněná zóna. Do této části budou mít volný přístup všichni návštěvníci MOM 2014 (tedy i návštěvníci neubytovaní). Druhá část bude sloužit k samotnému ubytování a parkování.

Cena kempu je 200Kč/osoba/celý festival. V ceně kempu je užívání pevných toalet, sprch a také využití  úschovny cenností a kol. Kemp se platí v pokladně u vstupu do areálu. Ubytování ve festivalovém kempu  je zdarma pro návštěvníky, kteří zakoupili vstupenku na festival v předprodeji do konce dubna 2014. Tito návštěvníci dostanou identifikační pásek do kempu u kontroly své vstupenky.

V samotném kempu (občerstvení, obchod apod.) lze platit pouze v CZK.

Festivalový kemp je dostatečně velký pro všechny návštěvníky MOM 2014 a není tedy nutné jej platit či rezervovat místo předem. Proto tuto možnost nenabízíme.

V celém prostoru je pro návštěvníky k dispozici volné wi-fi připojení.

Je přísně zakázáno zakládat zde oheň, používat vařiče s otevřeným ohněm, manipulovat s výbušninami včetně petard.
Do kempu je možné vnášet alkohol pouze v malém množství pro okamžitou spotřebu. Není dovoleno vlastní zásobování či prodej alkoholu. Pořadatel si vyhrazuje právo na namátkovou kontrolu návštěvníků.
Ve všech prostorách kempu je zakázáno držení a užívání omamných a návykových látek.
Prosíme o využívání pytlů na odpad a udržování čistoty okolí svého stanu.

Pořadatel neručí za bezpečnost věcí v kempu ani v areálu. Z tohoto důvodu doporučujeme nenechávat ve stanech cenné věci v době vaší nepřítomnosti. Využít můžete festivalovou úschovnu před areálem, která bude otevřena non-stop.

Vstup mimo ohraničené plochy je zakázán. Jedná se o přírodně chráněná místa, která nejsou součástí festivalového areálu ani kempu. Případný vstup na tyto plochy je tedy na vlastní nebezpečí a odpovědnost.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky