Areál - Made of Metal

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Historie > MOM 2014

Festivalový areál:

Areál festivalu se nachází v krásné zátočině řeky Moravy za městem Hodonín a nedaleko obce Rohatec, tedy velmi blízko k slovenským i rakouským hranicím.
Prostor, který dříve sloužil jako vojenské cvičiště, je v současnosti upraven pro kulturní účely. Jeho nespornou výhodou je nejen umístění v přírodě mimo obytné oblasti, ale také velký zpevněný prostor pro hlediště a hangáry, které každý jistě ocení v případě deště.

Pro návštěvníky festivalu bude areál otevřen od pátku 15. 8. 2014 od 11:30. V sobotu a neděli bude areál otevřen shodně od 9:30. Zavírací hodiny jsou pro pátek a sobotu ve 3:00 ráno a v neděli v 1:00 ráno.

Vstupenky bude možné zakoupit či vyměnit za identifikační pásku v pokladně před areálem již od čtvrtka 14.8.2014 a to od 11:30hodin. V následujících dnech bude pokladna otevřena v pátek a sobotu od 9:00 do 2:00hodin, v neděli pak od 9:00 do 23:00 hodin.
V pokladně je po celou dobu jejího otevření k dispozici také seznam akreditovaných novinářů a fotografů. V pokladně budou vydávány lístky také výhercům v soutěžích či dalším osobám, které jsou zapsány na guestlistu festivalu.
Cena třídenní vstupenky na místě bude 1200 Kč, jednodenní vstupenky 700 Kč (množství těchto vstupenek bude limitováno podle aktuálního prodeje, třídenní vstupenky mají v prodeji přednost). Vstupenka pro držitele karty ZTP či ZTP/P je za cenu 650 Kč (doprovod pro ZTP/P také 650 Kč).
Děti do 13 let mají vstup zdarma. Mládeži do 15 let je vstup povolen pouze s dospělou osobou, která je za tohoto mladého návštěvníka odpovědná. Do areálu je zakázáno vodit psy a jiná zvířata.

V pokladně bude nabízena rovněž možnost výměny EUR za CZK dle aktuálního festivalového kurzu. Výměna CZK na EUR nebude možná.
Vedle pokladny naleznete úschovnu věcí a kol, která bude otevřena non-stop. Úschovna je zdarma pro návštěvníky kempu, pro ostatní návštěvníky bude úschovna symbolicky zpoplatněna částkou 20Kč/věc/celý festival.

Samotný areál nabízí tři stanoviště s pivními výčepy, lihovinami a prodejem nealkoholických nápojů s krytým posezením (na mapě č.8), dále zónu se stánky s občerstvením (č. 6) a Shopping City MoM (č.10), kde v zastřešeném prostoru naleznete výběr nejrůznějšího metalového zboží. Hned u vstupu do areálu se můžete také zastavit u stánků s festivalovými suvenýry a merchem kapel (č.5).
Volné chvíle si můžete užít i v zábavní zóně s nafukovacími atrakcemi nebo v klidové zóně před kempem, kde se bude také nacházet obchod se smíšeným zbožím, a kam budou mít přístup všichni návštěvníci MOM 2014 s platnou vstupenkou (identifikační páskou).
Podstatnou součástí areálu je také zdravotnická služba (č.4), zóna s hygienickým zázemím (č.3) včetně pevných záchodů pro návštěvníky festivalu nebo dětský koutek (č. 11), kde můžete bez obav zanechat své ratolesti pod dohledem našich „chůviček“.

V celém areálu je k dispozici volné wi-fi připojení. Fotografování je v areálu dovoleno.
Fotografování profesionální (pro tisk apod.) je povoleno po předchozí domluvě s pořadatelem. Pokud máte zájem o photopass, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře v sekci Kontakt.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky