Areál - Made of Metal

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Nedůležitější informace o místě konání festivalu, mapky a informace o dopravě, najdete na této stránce.


Pár slov o areálu


Areál festivalu se nachází v krásné zátočině řeky Moravy za městem Hodonín a nedaleko obce Rohatec, tedy velmi blízko k slovenským i rakouským hranicím.
Prostor, který dříve sloužil jako vojenské cvičiště, je v současnosti upraven pro kulturní účely. Jeho nespornou výhodou je nejen umístění v přírodě mimo obytné oblasti, ale také velký zpevněný prostor pro hlediště a hangáry, které každý jistě ocení v případě deště.
Velikost prostoru umožňuje vybudování komfortního festivalového zázemí s kempováním v těsné blízkosti samotného místa konání festivalu. Pochopitelně se - jako na každém správném festivalu - dočkáte mnohých stánků s občerstvením, stylovým zbožím, nebo workshopů, soutěží a dalších atrakcí. Naší filozofií však není maximální kvantita návštěvníků, ale spíše kvalita poslechu hudby a samotného prožití festivalu, proto je kapacita areálu omezena. Chceme našim fanouškům přinést dostatek prostoru pro užívání si hudby a navazování nových přátelství, není přece nutné absolvovat cestou ze stanu za svojí oblíbenou kapelou menší turistický výšlap a tři dny se neustále všude tlačit v davu.
Pro příjezd do areálu, nebo pozdější výlety do „nemetalové“ civilizace, můžete využít festivalové kyvadlové dopravy, která bude pro účastníky festivalu zdarma a jejíž trasa povede přes důležitá orientační místa města Hodonína. Ve volném čase tak můžete navštívit místní restaurace, obchody, koupaliště nebo ZOO.
Prostě pohodový metalový víkend…

Místo konání (GPS 48.863677247, 17.169699669):

Cesta z Hodonína do Rohatce
(GPS
48.867820119, 17.164571285)
(odbočka doprava k vodnímu cvičišti):

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky